Attēls: (c) Pixabay.com

Lai veicinātu izpratni par ilgtspējīgas attīstības principiem un to nozīmi organizāciju darbībā, Latvijas Universitāte (LU) sadarbībā ar Latvijas Kvalitātes biedrību šī gada 28. martā rīko semināru “Ilgtspējīgas attīstības pamati”.  

Semināra laikā ar dalībniekiem savā redzējumā un praktiskajā pieredzē ilgtspējas jautājumos dalīsiesLatvijas Universitātes eksperti Renārs Kairis, Jānis Brizga un Oskars Kaļva.

Dalībnieki seminārā apspriedīs šādas tēmas:

• organizāciju loma ilgtspējas veicināšanā;

• ilgtspējas sociālie, ekonomiskie un vides aspekti kā vienots veselums;

• pārvaldības sistēmas un to elementi;

• praktiski piemēri un pieredze par ilgtspējīgas attīstības veicināšanu organizācijās.

Pasākums norisināsies 28. martā no plkst. 13.00 līdz 17.00 gan klātienē Rīgā, LU Dabas mājā, 701. telpā, gan attālināti. Dalības maksa seminārā ir 50 EUR, savukārt Latvijas Kvalitātes biedrības biedriem – 30 EUR. Lai reģistrētos semināram, jāaizpilda pieteikuma anketa ŠEIT.

Papildu jautājumu gadījumā ieteicams sazināties ar organizatoriem, rakstot uz e-pastu: birojs@kvalb.lv

Latvijas Kvalitātes biedrība ir dibināta 2011. gada 28. oktobrī ar nolūku attīstīt kompetenci kvalitātes vadības jomā un uzlabot personu un organizāciju konkurētspēju. Biedrību un nodibinājumu reģistrā biedrība ir reģistrēta 2011. gada 1. decembrī. Biedrībā ir vairāk kā 60 biedru un Biedrība regulāri organizē biedriem aktuālu tēmu pasākumus (seminārus, lekcijas, pieredzes apmaiņas pasākumus, konferences u. tml.). Šobrīd Latvijas Kvalitātes biedrība ir EFQM (European Foundation for Quality Management) oficiālais pārstāvis un koordinators Latvijā. 

2024. gadā Latvijas Universitāte  ir veiksmīgi sertificējusi savu kvalitātes vadības sistēmu atbilstoši starptautiskajam izcilības standartam EFQM, saņemot novērtējumā piecas no iespējamajām septiņām zvaigznēm. EFQM ir kvalitātes vadības aprindās plaši pazīstama starptautiska organizācija, kas atbalsta un attīsta izcilības pieeju pasaulē un tā ir izveidojusi un nepārtraukti uzlabo EFQM modeli kā visaptverošu ietvaru organizācijas vadībai un palīdzīgu rīku organizācijai mūsdienu mainīgajos apstākļos. 

Dalīties